Güncel
05 Ocak 2017 ( 1608 izlenme )
Reklamlar

İşte büyük faciayı önleyen kahraman polisimiz

İzmir'de adliye binası önündeki terör saldırısı çok daha korkunç bir bilançoyla sonlanabilirdi. Bunu önleyen kahraman polisimiz oldu. Saldırıyı canı pahasına önleyen şehidimizin kimliği belli oldu. İzmir'i büyük bir felaketten kurtaran polisin isminin Fethi Sekin olduğu öğrenildi.

TEK BAŞINA ÜÇ TERÖRİSTLE ÇATIŞTI

İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın anlattığına göre bombalı araçla gelen 3 terörist polisin farketmesi üzerine araçtan indiler. Polis Fethi Sekin 'canlı bomba var' diyerek hemen çatışmaya girdi. Teröristler silahlarını çıkarıp onunla çatışmaya girdiler. Kahraman polisimiz çatışmada teröristlerden birini öldürdü. Tek başına 3 teröristle çatışan Fethi Sekin, olayda şehit düştü. Felaketi kahramanca önleyen Fethi Sekin trafik polisi olarak görev yapıyor.

Fethi Sekin'in Elazığ nüfusuna kayıtlı olduğu, yaklaşık 2 ay önce annesini kaybettiği öğrenildi. Sekin ayrıca evli ve 2 çocuk babası.

KANI YERDE KALMADI

Fethi Sekin kahramanlığı ile İzmir'i büyük bir felaketten kurtarırken adliyedeki diğer polisler olay yerine koştular. Teröristlerle çatışmaya giren polisler, hainleri olay yerinde öldürdüler. Teröristlerden şimdilik sadece biri kaçabildi, onun da peşinde polis var. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gece yarısı iPhone 7 kuyruğu Erdal Tosun'un hayatını kaybettiği feci kaza Cengiz Kurtoğlu'nun İbrahim Erkal İle Olan Anıları İzleyenleri Hüzünlendirdi Şehit Fethi Polis'in eşi ağlattı